top

KRYSZTAŁKI Z OLEJAMI ETERYCZNYMI

Innowacyjna kuchnia…, która zachwyci Twój zmysł powonienia oraz smaku, wywierając dodatkowo dobroczynny wpływ na Twoje zdrowie!

Gotuj jak szef kuchni!

Najwięksi szefowie kuchni z najbardziej znanych restauracji potrafią nas rozmarzyć swoją innowacyjną i poetycką kuchnią. Czerp przyjemność z tworzenia własnych odświętnych oraz pomysłowych dań z Kryształkami z olejami eterycznymi (Cristaux d'huiles essentielles®) i spraw, aby Twoje koktajle i aperitify stały się wysublimowane dzięki jednemu prostemu trikowi!

Łatwe w użyciu

Posyp dania bezpośrednio eterycznymi kryształkami (Cristaux d'huiles essentielles®) tak jak doprawia się potrawy przyprawami i ziołami. Dania gorące doprawiaj pod koniec gotowania lub posypuj gotowe danie serwowane na talerzu, tak, aby zachować pełnię ich smaku. Kryształki mogę być także użyte do przygotowania własnych zapraw octowych, oliw smakowych oraz syropów.

Intensywny smak i duża wydajność

Zaledwie szczypta, wystarczy aby potrawa uzyskała pełny smak i aromat olejku eterycznego. Jeden słoiczek kryształków zastosujesz nawet 500 razy.

Zdrowe i smaczne

Kryształki z olejami eterycznymi (Cristaux d'huiles essentielles®) to skrystalizowana miazga z agawy niebieskiej nasączona olejami eterycznymi o najwyższym stopniu jakości . Produkt jest w 100% organiczny, naturalny, na bazie roślinnej - same zalety dla Twojego zdrowia. Oleje eteryczne posiadają właściwości, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie. Polisacharydy zawarte w agawie niebieskiej są z natury prebiotykami, które wzmagają rozwój flory jelitowej i pomagają regulować procesy trawienne. Ich doskonały smaku może zastąpić często zbyt wysokie użycie soli i cukru.

 

PEŁNA LISTA KRYSZTAŁKÓW

Kryształki Bazylia

Kryształki Koper Włoski

Kryształki Kardamon

Kryształki Bergamotka

Medley cytrusowy

Kryształki Cynamon

Kryształki Ylang

Kryształki Geranium

Kryształki Trawa Cytrynowa

Kryształki Mięta


Cena Jednego Słoiczka:

39.90 PLN

 


bottom