top

O Firmie

Photo

Witamy Was na naszej stronie poświęconej gotowaniu w otoczeniu kwiatów i kryształów!

Skąd pomysł na taką kuchnię? Długi czas szukałyśmy inspiracji dla naszych potraw, które miały być zdrowe, ekologiczne i piękne, ale jednocześnie szalone i zakręcone! Pomysły czerpałyśmy także podczas podróży kulinarnych, dzięki którym odkrywałyśmy tajniki zdrowego gotowania, magiczne przyprawy i triki stylistów potraw.

Ochota na własne eksperymenty artystyczno - kuchenne była tak duża, że rozpoczęłyśmy poszukiwanie takich dodatków i przypraw, które nadałyby naszym potrawom fantastyczny smak i niepowtarzalny wygląd. Poszukiwania te znalazły swój finał w aromatycznej Francji, gdzie odkryłyśmy po pierwsze suszone kwiaty jadalne, dzięki którym potrawy zyskują niepowtarzalny wygląd, jak z obrazów wielkich mistrzów i bajkowy charakter. Czyż to nie brzmi cudownie i baśniowo, kiedy na pytanie "Co jadłaś dzisiaj na obiad?" możemy odpowiedzieć "Sałatkę z chabrami!". Większość osób otwiera wtedy z niedowierzaniem oczy, a po chwili same mają ochotę wejść do naszego bajkowego świata kwiatów na talerzu…

Naszym drugim ważnym odkryciem były kryształki nasączone olejami eterycznymi do przyprawiania potraw. Uwiodły nas przede wszystkim swoją nową formą, jakże inną od standardowych przypraw!

I znowu - ich innowacyjny wygląd powoduje, że gotowanie przestaje być nudne, a mając w kuchni skarbiec pełen kryształów możemy poczuć się w niej jak prawdziwe królowe!

A co dla nas jest najważniejsze - wszystkie produkty firmy Florisens® posiadają certyfikat rolnictwa ekologicznego, więc w pełni odpowiadają naszej filozofii w kuchni - smacznie, ale świadomie i zdrowo!
Mamy nadzieję, że dzięki naszym przepisom odkryjecie w sobie pasję kwiatowego i kryształowego gotowania, a my gwarantujemy Wam, że zachwycicie nim swoich najbliższych!
Życzymy Wam smacznego oraz udanych eksperymentów w kuchni!
Wiecej przepisow nawww.strefabio.blogspot.pl

Joanna i Agnieszka


bottom